Trainingsschema
Image-1.png Image-2.png Image.png
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C1 Jaap Smaal
Floris Kort
Jens Mastenbroek
V2 - AB
17:30 - 19:00 MD Etappe training Micha Frèrejean V3
17:30 - 19:00 Meisjes B3 Hannah Hansum
Eva Jongen
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B4 Melissa Munro
Daniëlle Boon
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B5 Anne-Mare Fick
Charlotte Van der Velden
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Juliette Talsma V3
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Sienna Roos V3
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Olivia Pronk V3
19:00 - 20:30 Jongens A2 Jaap Smaal V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Floris Kort V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens C2 Joey Kreuger V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Patrick van Rijn V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Tristan Kruger V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Harry van den Brink V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Patrick van Rijn V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mireille Siskens
Jiri Vonk
V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Floris Kort V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Michelle van der Laan V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Jaap Smaal V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jens van Rookhuizen
Remko van der Heul
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Julius Kort
Kas Dokman
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Colin van Ockenburg
Isa Gerritsen
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Mirjam Verboom
Laurens Maagdenberg
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Katie van der Heul
Roos Eva van Rookhuizen
V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Johan van Rookhuizen
Peter Butler
V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Michiel Boer
Laurens Maagdenberg
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Lars Bergijk V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Floris Kort
Kyan Sam-Sin
V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Carel van Aggelen
Jacqueline Toxopeus
V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Peter Butler
Ronald Hugers
V1
20:30 - 22:00 Heren 2 Florian Fröberg V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers dinsdag V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Coolkidz Jongens 1 V1 - CD
16:30 - 17:45 Coolkidz Meisjes 1 V1 - CD
16:30 - 17:45 E6 carrousel woensdag Jihana van der Meulen
Jihana van der Meulen
Amelie Noordam
Elise Santhagen
Hugo-Gijs Hagenstein
Julian Brasse
Thom den Otter
Koen Hagoort
V1 - AB
16:30 - 17:45 E8 carrousel woensdag Anne van der Aa
Bram Erkelens
Thijmen Lekké
V2
16:30 - 17:45 F /CK caroussel V1 - CD
16:30 - 17:30 Funkey Jongens Robbert Stoopman vW4
16:30 - 17:30 Funkey Meisjes Nancy Roobol vW4
16:30 - 17:45 Hockeyschool Abby Jansen
Lotte Hansma
Olivier Buitenhuis
V1 - CD
16:30 - 17:45 Jongens 6E1 V1 - AB
16:30 - 17:45 Jongens 8E1 V2
16:30 - 17:45 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes 6E1 V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 6E2 V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes 8E1 V2
16:30 - 17:45 Meisjes 8E2 V2
16:30 - 17:45 Meisjes 8E3 V2
16:30 - 17:45 Meisjes 8E4 V2
16:30 - 17:45 Meisjes E trainingsgroep V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:45 MF trainingsgroep V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Boy van den Dool
Bram Erkelens
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Jip Wernke
Kas Luijks
V3 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Floris Kort
Jaap Smaal
Jens Mastenbroek
V2 - CD
17:45 - 19:15 MD Etappe training Micha Frèrejean V1
17:45 - 19:15 Meisjes C2 Arno de Ridder
Lotte Bezemer
V2 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes D3 Juliette Talsma V1
17:45 - 19:15 Meisjes D4 Sienna Roos V1
17:45 - 19:15 Meisjes D5 Olivia Pronk V1
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Melissa Munro
Daniëlle Boon
V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Joey Kreuger
Charlotte Van der Velden
V3 - AB
19:15 - 20:45 Jongens A2 Jaap Smaal V1 - CD
19:15 - 20:45 Jongens B2 Floris Kort V1 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Harry van den Brink V2 - AB
19:15 - 20:45 Meisjes B3 Eva Jongen
Hannah Hansum
V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Mireille Siskens
Jiri Vonk
V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Floris Kort V3 - CD
20:45 - 22:15 Dames 3 V1 - CD
20:45 - 22:15 Dames Jong 3 Michelle van der Laan V2 - CD
20:45 - 22:15 Dames Veterinnen A Tim 't Hoen V1 - AB
20:45 - 22:15 Heren Jong 1 Jaap Smaal V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens C2 Martijn van Bale
Tim Schut
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D1 Jens van Rookhuizen
Remko van der Heul
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens D2 Julius Kort
Kas Dokman
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Floris Kort
Kyan Sam-Sin
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Colin van Ockenburg
Isa Gerritsen
V1 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Patrick van Rijn V3 - AB
19:00 - 20:30 Heren 3 V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Johan van Rookhuizen
Peter Butler
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Laurens Maagdenberg
Michiel Boer
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Lars Bergijk V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Patrick van Rijn V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Carel van Aggelen
Jacqueline Toxopeus
V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Peter Butler
Ronald Hugers
V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes A3 Tristan Kruger V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers donderdag V3 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 E6 carrousel vrijdag Jihana van der Meulen
Jihana van der Meulen
Lisa Roosendaal
Anne-Mare Fick
Floor van Rookhuizen
Noa van Laar
Hugo-Gijs Hagenstein
V2
16:30 - 17:30 E8 carrousel vrijdag Fabian van den Bogert
Thijmen Lekké
Fabian van den Bogert
Thijmen Lekké
Katie van der Heul
Roos Eva van Rookhuizen
Anne-Mare Fick
Floor van Rookhuizen
Noa van Laar
V1
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 V2
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 V1
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 V2
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 V2
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V1
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 V1
17:30 - 18:30 Keepers Trainingsgroep vW4
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Boy van den Dool
Bram Erkelens
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 Kas Luijks
Julian Brasse
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Kirsten Maagdenberg- van Rooijen
Mirjam Verboom
Laurens Maagdenberg
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Maurice van Riet
Roos Eva van Rookhuizen
Katie van der Heul
V1 - CD
17:30 - 19:00 Veldblok V3 Keepers
19:00 - 22:00 Heren 1 Peter Butler
Ronald Hugers
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Arno de Ridder
Lotte Bezemer
Ivo van Zutphen
V1 - CD
19:00 - 20:30 Veldblok V3 Keepers
19:30 - 20:30 Trainingsgroep BCD Floris Kort vW4

Contact

Adres
Middellijn 3
3335 KC Zwijndrecht
078 - 6100208

Alleen op zaterdag en zondag te bereiken

Postadres
Postbus 347
3330 AH Zwijndrecht