08-12-2015 | Jeugd
Invullen TIPS eerste periode seizoen 2015-2016
Beste trainer/coaches,
De volgende mededeling geldt voor alle coaches A,B,C,D en E8 jeugd!
Vele van jullie hebben de zgn TIPS waarin u de beoordeling van uw team kunt registreren nog niet ingevuld.
De periode is verlengd tot 11 december 2015.
Als u als coach of trainer alsnog de TIPS wilt invullen, dan kan dat op de volgende manier:
- Ga naar www.hcderby.nl en log in met uw lidnummer en wachtwoord
- U komt op het tabblad mijn site.
- Onder uw persoonlijke en teamgegevens staat het kopje team.
- Een submenu verschijnt en daar klikt u op TIPS.
- Klik hier op de button
Beoordelen
achter het team waarvan u de TIPS wilt invullen. U komt bij het juiste beoordelingsformulier.
De mening van de trainers en coaches is waardevol, daarom is het van groot belang dat u TIPS juist vult. Probeer zoveel mogelijk het vak voor de opmerkingen ook in te vullen. Dit geeft extra info mbt de speler/speelsters
In het TIPS-formulier vindt u 5 categorieën waarin u de speler dient te beoordelen, zijn de techniek, inzicht, persoonlijkheid, snelheid en opkomst. Per categorie vergelijkt u de spelers onderling, zodat er een juiste verdeling binnen het team komt.
Natuurlijk mogen spelers en speelsters ook hun coaches en trainers attenderen op het feit dat de TIPS moeten worden ingevuld en feedback vragen op hun presteren in het team.
Bent u geen coach of trainer dan kunt u niets invullen. Belangrijk is dat u als coach of trainer zichtbaar bent in LISA en op de LISA app. Bent u niet zichtbaar, neem dan contact op met uw LIJNCO.
Alvast bedankt voor uw medewerking.
Met sportieve groet,